NAUCZYCIELE

Grażyna Smith - JogaGrażyna Smith /Patwant Kaur/
kontakt: jogakundalini@gmail.com tel. 692955622

"Bardzo lubię stwierdzenie Yogi Bhajana, że Joga Kundalini jest systemem jogi dla osób żyjących współcześnie, mieszkających w miastach, pracujących i mających rodziny. Yogi Bhajan głosił, że z racji urodzenia każdy człowiek ma prawo być zdrowym i szczęśliwym. Poprzez praktykę Jogi Kundalini możesz to osiągnąć "


Posiada wieloletnie doswidczenie w biznesie w branzy finansowej, pracowala miedzy innymi jako prawnik w miedzynarodowej instytucji. Od 2016 roku podaza juz tylko za swoja pasja jaka jest joga.
Instruktorka Jogi Kundalini według przekazu Yogi Bhajana. Ukończyła roczny kurs instruktorski w czerwcu 2006 w Wielkiej Brytanii z Guru Dharam Singh i Darrylem O'Keeffe (autorzy książki "Kundalini - esencja jogi" wyd. ABA 2004). Od tego czasu uczy Jogi Kundalini w Warszawie. Inspiracją do udziału w kursie instruktorskim była Celena Polena, u której studiowała w Joga Klubie w latach 2004 i 2005. Praktykę rozpoczęła od hatha jogi w 1999 roku w Warszawie. W 2008 roku studiowała u Sary Olivier we Włoszech taniec jogi - Shakti Dance. W latach 2010-15 organizowala w Polsce kursy nauczycielskie z brytyjska szkoła jogi I-SkY. W 2016 roku wziela udzial w projekcie "Zdrowe spoleczenstwo - terapia joga". W 2017 ukonczyla kurs Pilates Core.